Oportunitate Job Java Developer

classic Classic list List threaded Threaded
1 message Options
adina.droc adina.droc
Reply | Threaded
Open this post in threaded view

Buna ziua,

In eventualitatea in care sunteti interesat de o nou oportunitate profesionala, va trimit JD pentru postul de Programator Java deschis in acest moment pentru unul dintre clientii nostrii francezi din domeniu IT.
Daca prezinta interes pentru dvs., sau ne puteti recomanda pe cineva interesat, va rog nu ezitati sa ma contactati.
Astept cu interes feedback-ul dvs.

JD Programator JAVA

Descrierea postului:
• Postul vizat presupune dezvoltare de software pentru unul dintre clientii francezi ai H Grup IT Expert
• Realizarea programelor pentru calculator, conform unor specificatii predefinite,
• Participarea la construirea arhitecturii aplicatiei prin identificarea si punerea in aplicare a celor mai bune solutii tehnice,
• Participarea la analiza tehnica si la realizarea caietelor de sarcini,
• Se asigura ca documentatia si testele respecta specificatiile .
Cerinte:
• Minim 3 ani experienta in programare JAVA/J2EE;
• Prezinta un avantaj cunostintele de:  J2EE, Struts2, jsp, javascript, Spring, xml, xslt, Weblogic, ExtJS, Maven,  Oracle, UML, PowerAMC
• Cunoasterea limbii franceze scris si vorbit  - obligatoriu;
• Bune aptitudini de comunicare, capacitate de a invata rapid, dinamism, initiativa;
• Abilitati de lucru in echipa.
Oferta:
• Pachet salarial atractiv
• Cursuri de Franceza
• Team-building la Paris 3 saptamani

Adina Droc
adina.droc@humangest.ro
0733800883